Q8P3BXXG24
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8P3BXXG24
Descrizione:
PANEL MNT LED INDICATOR GRN 24V
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 60mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4