Q8P3BXXHW110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8P3BXXHW110E
Descrizione:
LED PMI PROMINENT 110VAC WHITE
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 150mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4