Q8P5CXXB24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8P5CXXB24E
Descrizione:
INDICATOR 8MM PM PROMINENT BLUE
In magazzino : 17
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia