Q8P5CXXHY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8P5CXXHY12E
Descrizione:
INDICATOR 8MM PM PROMINENT YELLO
In magazzino : 18
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia