Q8R1BXXB110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8R1BXXB110E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 110V 8MM RECESSED BLU
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q8
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4