Q8R1BXXW12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8R1BXXW12E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 12V 8MM RECESSED WHT
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q8
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4