Q8R1BXXY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8R1BXXY12E
Descrizione:
INDICATOR 12V 8MM RECESSED YEL
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4