Q8R3BXXG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8R3BXXG24E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PM INDICATOR RECESSED GREEN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 60mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q8
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4