QFSS-052-04.25-L-D-PC4
Samtec Inc.
Prodotto No:
QFSS-052-04.25-L-D-PC4
Descrizione:
CONN RCPT 104POS SMD GOLD
In magazzino : 50
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 112 (104 + 8 Power)
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.278" (7.06mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.025" (0.64mm)
Connector Type Receptacle, Center Strip Contacts
Features Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded
Mated Stacking Heights 11mm