QFWB-20-12-US01
Qualtek
Prodotto No:
QFWB-20-12-US01
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
In magazzino : 394
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector -
Approval Agency FCC
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.32" L x 1.61" W x 1.04" H (59.0mm x 40.9mm x 26.5mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.5A
Series QFWB-20 (20W)
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 100mW
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Standard Number -
Mfr Qualtek
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC