Samtec Inc.
Prodotto No:
QMSS-052-06.75-L-D-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HDR 104POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.5505
$23.5505
10
$20.6264
$206.264
25
$19.7353
$493.3825
52
$19.098838
$993.139576
104
$18.462243
$1920.073272
260
$17.443606
$4535.33756
468
$16.93432
$7925.26176
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 104 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q2™ QMSS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QMSS-052 |