Fairchild Semiconductor
Prodotto No:
QRD1313
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DIFFUSE PHOTOELECTRIC SENSOR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
567
$0.5035
$285.4845
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.050" (1.27mm) |
| Output Type | Photodarlington |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 15 V |
| Series | - |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |