Samtec Inc.
Prodotto No:
QRF8-018-05.0-S-D-DP-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
.8MM Q RATE SOCKET WITH EDGE RAT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.271
$17.271
10
$14.96535
$149.6535
25
$14.18464
$354.616
40
$13.979012
$559.16048
85
$12.334354
$1048.42009
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.197" (5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | QRate® QRF8 |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Differential Pair Array, Female |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 10mm, 12mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QRF8-018 |