Samtec Inc.
Prodotto No:
QRM8-026-05.0-S-D-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
.8MM Q RATE TERMINAL WITH EDGE R
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.271
$17.271
64
$13.978956
$894.653184
128
$12.334344
$1578.796032
448
$11.265385
$5046.89248
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 52 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.307" (7.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | QRate® QRM8 |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | QRM8-026 |