QRM85BXXG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
QRM85BXXG24E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PMI REAR MOUNT GREEN
In magazzino : 11
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QRM
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4