QRMNV85ANXXNVRD12E
APEM Inc.
Prodotto No:
QRMNV85ANXXNVRD12E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
REAR MOUNT NVISRED 12VDC IP67
In magazzino : 33
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (8.00mm)
Millicandela Rating 110mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QRM-NV
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 6.75mm Dia