QS101XXB24
APEM Inc.
Prodotto No:
QS101XXB24
Descrizione:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 12.00mm Dia