QS101XXO24
APEM Inc.
Prodotto No:
QS101XXO24
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 10MM FIXED OR 24V SLDR
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 12.00mm Dia