QS101XXR12
APEM Inc.
Prodotto No:
QS101XXR12
Descrizione:
INDICATOR 10MM FIXED RD 12V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 12.00mm Dia