QS101XXW12
APEM Inc.
Prodotto No:
QS101XXW12
Descrizione:
INDICATOR 10MM FIXED WH 12V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 12.00mm Dia