APEM Inc.
Prodotto No:
QS103XXB220
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LED IND 10MM FIXED BLUE 220V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.394" (10.00mm) |
| Millicandela Rating | 1600mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Ring with Domed Top |
| Series | QS |
| Type | LED |
| Voltage | 220V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Blue |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 3mA |
| Lens Size | 12.00mm Dia |