QS103XXG12
APEM Inc.
Prodotto No:
QS103XXG12
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V WIRE
In magazzino : 236
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 12.00mm Dia