QS103XXHB220
APEM Inc.
Prodotto No:
QS103XXHB220
Descrizione:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 12.00mm Dia