QS121XXHB220
APEM Inc.
Prodotto No:
QS121XXHB220
Descrizione:
INDICATOR 12MM FIXED HI BLU 220V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 14.00mm Dia