QS121XXHO110
APEM Inc.
Prodotto No:
QS121XXHO110
Descrizione:
INDICATOR 12MM FIXED HI ORA 110V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 4100mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 14.00mm Dia