APEM Inc.
Prodotto No:
QS121XXHR220
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INDICATOR 12MM FIXED HI RED 220V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.8135
$9.8135
10
$7.11455
$71.1455
100
$5.878885
$587.8885
500
$5.148715
$2574.3575
1000
$4.867876
$4867.876
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | 45° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.472" (12.00mm) |
| Millicandela Rating | 6000mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | AC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | QS |
| Type | LED |
| Voltage | 220V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 3mA |
| Lens Size | 14.00mm Dia |
| Base Product Number | QS121XXHR |