QS123XXW12
APEM Inc.
Prodotto No:
QS123XXW12
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 12MM FIXED WH 12V WIRE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 14.00mm Dia