QS123XXY12
APEM Inc.
Prodotto No:
QS123XXY12
Descrizione:
INDICATOR 12MM FIXED YE 12V WIRE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 14.00mm Dia