IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS29FCT2052ATQ
Produttore:
Pacchetto:
48-PDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QSREGISTERED BUS TRANSCVR, 8-BIT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
325
$0.874
$284.05
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 48-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 29FCT2052 |