Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3125QG
Produttore:
Pacchetto:
16-QSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16QSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.76
$0.76
10
$0.665
$6.65
25
$0.62434
$15.6085
100
$0.50958
$50.958
250
$0.47329
$118.3225
500
$0.4028
$201.4
1000
$0.32224
$322.24
2500
$0.3173
$793.25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 4 |
| Circuit | 1 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3125 |