IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3162209PA
Produttore:
Pacchetto:
48-PDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QUADRUPLE BUS SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
2496
$0.1425
$355.68
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 9 x 2:2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-PDIP |
| Series | - |
| Type | Bus FET Exchange Switch |
| Package / Case | 48-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |