IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS316292PV
Produttore:
Pacchetto:
48-PDIP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QUADRUPLE BUS SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 12 x 2:1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-PDIP |
| Series | - |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Package / Case | 48-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |