IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS32245PAG8
Produttore:
Pacchetto:
20-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 1 X 8:1 20TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 8:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS32245 |