IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3244SOG
Produttore:
Pacchetto:
20-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 4 X 1:1 20SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
369
$0.7695
$283.9455
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 4 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3244 |