Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS3253P
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MULTIPLX/DEMUX 4 X 1:2
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
142
$2.014
$285.988
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 4 x 1:2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | QS3253 |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 300mA, 5µA |
| Base Product Number | QS3253 |