IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3253S1G
Produttore:
Pacchetto:
16-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MUX/DEMUX 2 X 4:1 16SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
369
$0.7695
$283.9455
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 2 x 4:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | - |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3253 |