IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS32X2245Q2G
Produttore:
Pacchetto:
40-QVSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QS32X2245 - QUICKSWITCH HIGH-SPE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 8 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-QVSOP |
| Series | 32X |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 40-FSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS32X2245 |