IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3390SOG
Produttore:
Pacchetto:
28-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QUICKSWITCH HIGH-SPEED 16:8 MUX
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
672
$0.5415
$363.888
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 16:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Series | - |
| Type | Multiplexer |
| Package / Case | 28-SOIC (0.345", 8.77mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3390 |