Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3L384PAG8
Produttore:
Pacchetto:
24-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS FET EXCH SW 5X1:1 24TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 5 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 3L |
| Type | Bus FET Exchange Switch |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3L384 |