Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3VH126QG
Produttore:
Pacchetto:
16-QSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 1 X 4:1 16QSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.2065
$1.2065
10
$1.07825
$10.7825
25
$1.02372
$25.593
100
$0.84075
$84.075
250
$0.785954
$196.4885
500
$0.694564
$347.282
1000
$0.54834
$548.34
2500
$0.511784
$1279.46
5000
$0.486191
$2430.955
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 1 x 4:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | 3VH |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH126 |