IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3VH16210PA
Produttore:
Pacchetto:
48-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HIGH BANDWIDTH BUS SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 10 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH16210 |