Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3VH16211PAG8
Produttore:
Pacchetto:
56-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 12 X 1:1 56TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.788
$4.788
10
$4.3035
$43.035
25
$4.06828
$101.707
100
$3.52564
$352.564
250
$3.344874
$836.2185
500
$3.001354
$1500.677
1000
$2.531256
$2531.256
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 12 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | 3VH |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH16211 |