IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3VH16212PAG
Produttore:
Pacchetto:
56-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QS3VH16212 - QUICKSWITCH 2.5V /
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
89
$3.211
$285.779
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 12 x 2:2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | 3VH |
| Type | Bus FET Exchange Switch |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH16212 |