Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3VH16233PAG8
Produttore:
Pacchetto:
56-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MUX/DEMUX 2 X 16:8 56TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.8425
$5.8425
10
$5.24875
$52.4875
25
$4.96204
$124.051
100
$4.300365
$430.0365
250
$4.07987
$1019.9675
500
$3.660844
$1830.422
1000
$3.474435
$3474.435
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 2 x 16:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | 3VH |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH16233 |