Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3VH244PAG8
Produttore:
Pacchetto:
20-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 1 X 4:1 20TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.0995
$2.0995
10
$1.8848
$18.848
25
$1.7784
$44.46
100
$1.515155
$151.5155
250
$1.42272
$355.68
500
$1.24488
$622.44
1000
$1.031472
$1031.472
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 4:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 3VH |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH244 |