Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
QS3VH257PAG
Produttore:
Pacchetto:
16-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 4 X 2:1 16TSSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.1375
$2.1375
10
$1.9209
$19.209
25
$1.8126
$45.315
100
$1.54432
$154.432
250
$1.45008
$362.52
500
$1.26882
$634.41
1000
$1.14228
$1142.28
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | 3VH |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | - |
| Base Product Number | QS3VH257 |