IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS3VH800PAG
Produttore:
Pacchetto:
24-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QUICKSWITCH BUS SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1025
$0.2755
$282.3875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 10 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | - |