IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS4A105QG
Produttore:
Pacchetto:
20-QSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC SWITCH 4PST-NOX2 17OHM 20QSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
89
$3.23
$287.47
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | -70dB @ 5.5MHz |
| -3db Bandwidth | 1.3GHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 5V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF |
| Package / Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 17Ohm |
| Switch Circuit | 4PST - NO |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | - |
| Charge Injection | 1.5pC |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 6.5ns, 6ns |