IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
QS4A201QG
Produttore:
Pacchetto:
24-QSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QS4A201 - QUICKSWITCH HIGH-PERFO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
70
$4.0565
$283.955
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Audio, Telecommunications, Video |
| -3db Bandwidth | 1.3GHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QSOP |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 5V |
| Series | - |
| Package / Case | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 17Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Features | Break-Before-Make |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:2 |
| Package | Bulk |