Quality Semiconductor
Prodotto No:
QS54FCT245CTS0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BUS TRANSCEIVER, FCT SERIES, 8
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
485
$0.589
$285.665
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | 54FCT |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Quality Semiconductor |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 48mA, 12mA |
| Base Product Number | 54FCT245 |